Moją drogę do Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym zawdzięczam o. Józefowi Kozłowskiemu SJ a zaczęło się 8 marca 2006 r. na pierwszym spotkaniu Rekolekcji Odnowy Ewangelizacyjnej w Radomiu we wspólnocie "Magnificat", ale zanim doszło do tego spotkania muszę cofnąć się do 2005 roku.

W wakacje 2005 roku dowiedziałem się o chorobie nowotworowej płuc mojej  mamy. Tym trudniej było przyjąć tą informacje bo mój tata w październiku 2000 roku zmarł też na chorobę nowotworową płuc. Chciałem jak to możliwe pomóc w tym trudnym okresie dla niej i dla naszej rodziny. Szukałem róznych form leczenia  min. w książkach.

Kiedy wybierałem książki do czytania by pomóc mamie dwukrotnie wybrałem książkę św. ks. Józefa Kozłowskiego ‘Jezus uwalnia w Eucharystii’ w której opisane są świadectwa wyleczenia min. z choroby nowotworowej podczas Mszy świętej z modlitwą o uzdrowienie. Ojciec Józef Kozłowski pochodzi z mojej rodzinnej parafii i z tej samej miejscowości Woli Lipienieckiej Dużej ok. 500 m od mojego rodzinnego domu. Poniżej przedstawiam zdjęcie z mojej pierwszej pierwszej komunii świętej gdzie jest obecny ojciec Józef Kozłowski. 

 

 


Książka wyżej wymieniona została kupiona przez moją mamę po mszy świętej, kiedy ojciec Józef gdy był na wakacyjnym odpoczynku u swoich rodziców. 

Jacek